lvivcroissants@gmail.com
tel: +38 (067) 100 03 29
дзвінки приймаються з 9 до 19
Про нас

Про нас

Історія круасану:

Коли захоплений своєю справою кулінар винаходить нову страву, це ні в кого не викликає здивування. Але з кожного правила є виключення, і часом в століттях залишається витвір, який не належить до числа самих яскравих досягнень автора, але є продовженням його головних здобутків.

Таким виключенням став виріб з тіста незвичайної форми– круасан. Історія цього пекарського витвору заслуговує на увагу і починається задовго до того часу, коли в голову людині, що замісила тісто, прийшла ідея загорнути його таким оригінальним способом. Попри франкомовну назву і надзвичайну популярність цього виробу у Франції, згідно з однією з історичних версій, круасани вперше виготовили у 1689 році у Відні.

Передумовою до появи круасана стали події далекого 1683 року, коли українець - Юрій Франц Кульчицький, який на той момент служив у запорізькому війську, під час облоги Відня турками ,завдяки своїм дипломатичним здібностям зробив вирішальний внесок у здобуття перемоги над турецькою армією восени 1683 року.

Одною із нагород, якими обсипала Кульчицького міська рада Відня, були 300 мішків відбірної кави, таким чином Юрій Кульчицький перетворився на власника першої у Відні кав'ярні. Існують історичні факти, що саме в його кав'ярні у Відні вперше у якості ситного та оригінального доповнення до філіжанки екзотичного напою стала вита булочка у вигляді півмісяця, яка швидко стала популярною.

Скоро кав’ярні у Відні стали відкриватися одна за одною, а мода на каву і круасани досягла королівських покоїв. Одного разу австрійська принцеса Марія Антуанетта, ставши дружиною короля Франції, привезла з собою свої улюблені ласощі. Французькі кулінари були заінтриговані незвичайною формою пекарського виробу, і дещо удосконалили рецепт круасана, надавши йому французького шику – вони приготували його з листкового тіста та додали різноманітні начинки.

Традиція снідати кавою з круасанами набагато сотень років пережила своїх початківців. Здійснивши навколосвітню подорож, круасан потрапив в Україну - на Батьківщину одного із своїх винахідників, але уже у вдосконаленому – листковому вигляді.

Сьогодні пишні, майже повітряні булочки з начинками, якими пригощають гостей у кав'ярнях «lviv Croissants», готові позмагатися за звання найсмачніших, навіть з шедеврами найкращих паризьких кулінарів.

У кав'ярнях «lviv Croissants» завжди панує атмосфера затишку, комфорту та позитивних емоцій. Для приготування круасанів використовуються лише натуральні інгредієнти. Асортимент круасанів налічує понад 30 видів, серед яких для гостей пропонується, як готові пропозиції сандвічів та солодких круасанів, так і надається можливість самим обрати собі інгредієнти.

Всі круасани випікаються безпосередньо у закладі, а приготування зібраних круасанів відбувається при гостеві лише після здійснення замовлення, що гарантує не лише свіжість, але й надає круасанам неперевершеного смаку. До круасанів гостям пропонується великий асортимент гарячих та холодних напоїв власного приготування.

Затишна атмосфера закладу, сучасний інтер'єр дозволяє не лише насолодитись смаком, але й провести зустріч/переговори чи відпочити від важкого робочого дня.

Відео Lviv Croissants:

Форма зворотнього зв`язку

Захист від автоматичного заповнення

Напишіть нам

Захист від автоматичного заповнення